اخبار

برگزاری همایش 16 اسفند ماه
متنام
/ دسته ها: اخبار

برگزاری همایش 16 اسفند ماه

همایش یافته های نوین برگزار شد


همایش یافته‌های نوین در عرصه فناوری اطلاعات، روز یکشنبه مورخ 16 /12/94 در تالار شهید بهشتی دانشگاه قم برگزار شد.

در این مراسم از صاحبان مقالات برتر با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های پیام‌نور، قم، علمی کاربردی و ... تقدیر شد.

مهندس پورفرخی دبیر همایش  در این مراسم با اشاره به حمایت دانشگاه پیام‌نور از همایش یافته‌های نوین در عرصه فناوری اطلاعات اظهار کرد: از مهرماه امسال ایده برگزاری این همایش در موسسه آموزشی مرسا در زمینه‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات و با رویکرد ارتقا سطح علمی دانشجویان مطرح شد که با حمایت دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه قم و دانشگاه علمی کاربردی استان قم  و حامی اصلی این رویداد شرکت رادصا      ( راهبردهای اطلاعات  در صنعت امروز) همراه شد.

دبیر اجرایی همایش به توضیح روند بررسی مقالات پرداخت و گفت: مهلت ارسال چکیده مقالات تا 10 اسفندماه و حدود 50 مقاله از سراسر کشور بود که از میان آنان 20 مقاله توانستند به دور بعد راه یابند.

وی افزود: تیم داوران هوشمندانه به بررسی مقالات ارسالی پرداخته و از میان 20 مقاله ارسالی، سه مقاله را به‌عنوان برتر معرفی کردند.

مهندس پورفرخی به استقبال خوب دانشجویان از این همایش اشاره و اظهار کرد: بنابر تصمیمات موسسه مرسا و دانشگاه پیام‌نور این همایش در سطح استان برنامه‌ریزی‌ شده بود که به دلیل استقبال دانشجویان سایر دانشگاه‌ها، فرصت شرکت در این همایش به آنان نیز داده شد.

وی با در نظر داشتن رشد علمی دنیا در زمینهٔ فناوری اطلاعات، خاطرنشان کرد: در حال حاضر و به دلیل رشد فزاینده و چشم‌گیر فناوری اطلاعات و نیز فراگیر شدن آن در میان ملت‌ها و عموم مردم، توجه به این زمینه بسیار حائز اهمیت تلقی می‌شود.

وی در انتها از حامیان اصلی این همایش ، شرکت رادصا ، دانشگاه پیام نور استان قم و دانشگاه قم تشکر و قدردانی  ویژه ای کردند و عنوان کردند که ان شاالله این کنفرانس هر ساله و با حمایت دانشگاه های بیشتری در سطح کشور  برگزار شود

Previous Article رادصا
Next Article شبکه های مایکروسافت
Print
1716 رتبه بندی این مطلب:
4.7

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دات نت نیوک فارسی