EasyDNNNews

نرم افزار
متنام
/ دسته ها: دوره ها

نرم افزار

کسب و کار هوشمند (Business Intelligence) یا به اختصار BI برای افراد مختلف دارای معانی مختلف است و بنابر... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 60 - هزینه : 12,700,000 ریال

دوره برنامه نويسی جدید مايکروسافت تحت عنوان MCSD شامل 4 قسمت اصلی می باشد:

- مقدمات برنامه نویسی

- ساختار لایه های نرم افزار

- انواع ساختار لایه های نرم افزاری

- Web که خود شامل Client Side و Server Side می باشد.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 140 - هزینه : 16,500,000 ریال
این دوره شروع کار با الگوی معماری نرم افزاری جدید مایکروسافت به نام MVC5 می باشد، که استفاده از این تکنولوژی باعث اجرا شدن سریعتر صفحات وب در این فریم ورک می شود. و دراین دوره سعی شده است که مباحث مربوط به کار کردن با Web API ها بطور کامل توضیح داده شود.
مهمترین جهش برنامه نویسی در سالهای اخیر ، بی شک برنامه نویسی تحت محیط وب می باشد. - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 6,500,000 ریال

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش ، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی ، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس ، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد با... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 100 - هزینه : 0 ریال

نگهداری داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش، همواره از نیازهای دنیای فناوری اطلاعات می باشد. در این راستا ما نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی، داده هایی را که فراموش می کنیم ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز آنها را بازیابی کنیم مثل آدرس، شماره تلفن و یا حساب های شخصی و ... . مديريت بانـك اطلاعات عـامل اصلي كاركرد ... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 50 - هزینه : 0 ریال
دوره SQL Server Admin مختص کسانی طراحی شده است که می خواهند کار با نمونه های SQL Server 2012 جهت طراحی ، پیاده سازی ، مدیریت و عیب یابی پایگاه داده را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهند . در این دوره فرض بر این گذاشته شده است که کاربر تجربه کار با Microsoft SQL Server را داشته است و با مفاهیم پایه ای کار با پایگاه داده آشنا می باشد .
در پایان این دوره مفاهیم زیر را خواهید آموخت :
ن... - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 60 - هزینه : 9,000,000 ریال
Microsoft SQL Server 2012 برای کمک به سازماندهی و مدیریت اطلاعات در هر زمان و مکان به کار می رود.
Microsoft SQL Server 2012 مجموعه ای از ابزارهای غنی شده است که برای شما کنترل داده ها و امکانات دیگر از قبیل جستجو، گزارش همزمان، تجزیه و تحلیل با بالاترین سطح امنیت را فراهم می سازد. SQL Server 2012 نرم افزاری است که امروزه هر مدیر و برنامه نویسی نیاز به یادگیری آن دارد.
در نسخه جدید ... - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 60 - هزینه : 9,000,000 ریال

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 13,500,000 ریال
این دوره شامل دوره های ذیل است:
SQL Design 2012
SQL Admin 2012
MCSD Web Pack
این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه توسعه نرم افزار، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از طراحی و مدیریت پایگاه داده مایکروسافت آغاز گردیده و سپس وارد مباحث برنامه نویسی تحت وب می گردد. با تشریح HTML5 و جاوا اسکریپت وارد مباحث ASP.NET شده و دو دوره اصلی مدرک MCSD را پوشش می دهد. - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 200 - هزینه : 22,000,000 ریال
 • چارچوبی که در آن افراد، مسائل پیچیده خود را در حین ساخت بهره ورانه و خلاقانه محصولات با بالاترین ارزش ممکن تشریح می کنند.

   

  ویژگی ها:

  • سبک وزن است است. ( راهنمای استفاده از این فریم ورک 18 صفحه می باشد )
  • یادگیری آن ساده است
  • مسلط شدن به آن بسیار مشکل

   

  اسکرام یک چارچوب فرآیند است که برای مدیریت توسعه محصولات پیچیده از اوایل 1992 به کارگرفته شده است. اسکرام یک فرآیند و یا تکنیک ساخت محصول نیست. در عوض، اسکرام چارچوبی است که در آن می توانید از تکنیک ها و فرآیندهای گسترده ای استفاده کنید. اسکرام میزان اثربخشی مدیریت محصول و روش های توسعه شما را شفاف می سازد و می توانید آنها را بهبود ببخشید.

  کن شوئبر و جف سادرلند توسعه دهندگان اسکرام هستند، اسکرام جهت توسعه و نگهداری محصولات پیچیده با تغییرات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، در اصل این فریم ورک برای توسعه و نگهداری محصولات نرم افزاری به شکل Iterative و Incremental طراحی شده است و در محصولات شرکت مایکروسافت که وظیفه ALM یا مدیریت چرخه عمر نرم افزار را دارند مثل Team Foundation Server مورد استفاده قرار گرفته است.
- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 24 - هزینه : 0 ریال

حستون نسبت به کفشی که پا میکنید چیه؟

حالا همین احساساتتون در دنیای مجازی ها مصداق هایی دارند.

مثلا خیلی اوقات شده که شما از یه نرم افزار، سیستم، سرویس، محصول و… خیلی لذت ببرید، احساس کنید دیگه این، همونیه که شما میخواید

یا وقتی میخواید بازی تراوین انجام بدید، بدنبال این هستید که احساس کنید شما واقعا فرمانروای یک قلمرو هستید.

حتی وقتی از یه سرویس حسابداری استفاده میکنید، همیشه نگرانی و دغدغه شما، امنیت اطلاعات مالیتون هست.

شاید هم وقتی از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید، نگرانی و انتظار شما ارسال محصول، مشابه همانی هست که در سایت دیده اید.

همه و همه احساسات شما هنگام استفاده از یک محصول یا سرویس، تجربه کاربری شما به حساب می آید حالا وقتش رسیده که از خودتون بپرسید که این احساست و فکرها چجوری ایجاد شده اند؟

بنظر ما برای ایجاد تک تک احساسات و نظرات شما قبلا یکی فکر کرده و برنامه ریزی کرده.

ما در دوره یک روزه موسسه کهکشان کمک میکنیم تا به زبان ساده بگیم که این تجربیات کاربری شما حاصل چه روندهایی هستند و چجوری حاصل می شوند و باور داریم که پس از این ورکشاپ یک روزه شما برای شروع کسب و کارتون بیشتر بتونید نیازهای کاربرتون را درک کنید.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 8 - هزینه : 0 ریال

تا به حال به این فکر کردید که اگر مدیر یک سازمان بودید چطور برای خدمات و سرویس مورد ارائه خود تجربه کاربری بهتری را با همکاری با تیم طراح رقم می زنید؟

تا به حال به این فکر کردید که چگونه طراحان ساز خود را مدیریت کرده تا همیشه چرخه بهبود محصول شما را کاربر-محور نگه دارند؟

اگر شما مدیر فناوری اطلاعات یک سازمان هستید آیا می دانید چگونه خدماتی را ارائه نمایید که منجر به افزایش سطح خدمات سازمان شما گردد؟

تا بحال برای کاربر محور بودن خدمات چاره ای اندیشیده اید؟

در این ورک شاپ یک روزه به شما خواهیم گفت که چگونه سازمان یا واحد تحت مدیریت خود را به گونه ای طراحی کنید تا خدمات تحت وب شما بتواند خاطره ای خوب را برای کاربران خود طراحی نماید تا خدمات تحت وب شما باعث پیشرو بودن سازمان شما گردد.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 8 - هزینه : 3,500,000 ریال

یکی از مهمترین ابعاد موفقیت یک کسب و کار تحت وب استراتژیک بودن نحوه ارائه خدمات می باشد. قطعا اگر نحوه ارائه محصولات تحت وب استراتژیک و هدفمند نباشد بعد از گذشت مدتی متوجه خواهیم شد که جز کاربران رهگذر و منحصر بفرد آوردی نداشته ایم.

حال اینکه طراحی و محتوای خدمات تحت وب ما چگونه باشد که کاربران وفادار و راضی داشته باشیم و برای رفع نیازهای کاربران برنامه ریزی پله پله را چگونه انجام دهیم از اهداف این کارگاه یک روزه خواهد بود.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 8 - هزینه : 3,500,000 ریال

این دوره شما را به یک برنامه نویس جاوا تبدیل می کند بگونه ای قادر خواهید بود پس از گذراندن دوره با مبانی اولیه زبان برنامه نویسی جاوا و تولید هر نوع برنامه تحت جاوا آشنا شوید. دوره پیش رو، درواقع پیشنیاز اصلی دوره های دیگر برنامه نویسی جاوا و دوره های برنامه نویسی موبایل مرتبط با جاوا مانند برنامه نویسی Android، Black Berry و J2ME است. روش یادگیری بکار گرفته شده، بصورت گام به گام بوده به نحوی که از سطح پایه شروع و تا سطح حرفه ای آموزش داده خواهد شد.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 30 - هزینه : 8,400,000 ریال

برنامه نویسی موبایل برای سیتم عامل اندروید یکی از گرایش های تخصصی زبان برنامه نویسی جاوا است که دستاورد آن ایجاد برنامه های کاربردی و تجاری تحت موبایل روی بستر فراهم شده توسط گوگل در سیستم عامل محبوب این شرکت برای گوشی های هوشمند خواهد بود.

در این دوره افراد ابتدا با زبان برنامه نویسی جاوا و موارد مرتبط با تولید نرم افزار های موبایل آشنا می شوند و سپس به صورت تخصصی توجه مطالب دوره به فرآیند تولید و توزیع نرم افزارهای کاربردی روی سیستم عامل اندروید معطوف خواهد شد.

برنامه هایی با در نظر گرفتن جوانب مختلف من جمله کسب درآمد حاصل از فروش در مارکت ها و یا تامین نیازهای نرم افزاری کسب و کارهای خاص تولید می شوند.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 70 - هزینه : 9,000,000 ریال
Previous Article امنیت
Next Article مدیریت استاندارد
Print
2347 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دات نت نیوک فارسی