EasyDNNNews

امنیت
متنام
/ دسته ها: دوره ها

امنیت

دوره +Security کامپتیا با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه متخصصین فن آوری اطلاعات ایجاد گردیده است. یکی از نقاط تمرکز دوره بر روی واژگان و اصطلاحات فنی امنیت و همچنین آشناسازی متقاضیان با انواع تهدیدات امنیتی سیستمهامی باشد . بسیاری از مدارک بین المللی، +Security را به عنوان پیشنیاز مدارک خود و برخی آن را به جای یک آزمون در سری آزمون های خود محسوب - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 30 - هزینه : 5,800,000 ریال

با توجه به پیشرفت علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات و در پی آن گسترش روز افزون استفاده از تکنولوژی اطلاعات ، جهان به سوی به کارگیری هر چه بیشتر این تکنولوژی پیش می رود که از پی آمدهای بارز آن می توان به پروژه های دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیک اشاره نمود ، تا جایی که امروزه اکثر شرکتها و سازمانهای فعال ، به تکنولوژی اطلاعات رو آورده و همگام با آن پیش می روند .

از آنجا که ... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 40 - هزینه : 11,000,000 ریال

به منظور انجام فرآيند بررسی و رديابی حملات هکرها و استخراج شواهد جهت ارائه به مراجع قانونی و جلوگيری از تکرار اين حملات ، در سال2004 ، شرکت E-Council مدرک جدیدی را با نام CHFI معرفی نمود . اين مدرک جهت آن دسته از افرادی است که مبادرت به کاوش و بررسی عمیق تر در زمان پس از وقوع حملات هکرها مانند جمع آوری شواهد به منظور پیگرد قانونی می ورزند .

اين دوره به افراد این قابل... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 30 - هزینه : 9,800,000 ریال

آزمون و مدرک بين المللی CISSP مخفف Certified Information Systems Security Professional متعلق به شرکت (ISC) ² :
The International Information Systems Security Certification Consortium, Inc
می باشد .اين شرکت در سال 1989 به عنوان یک کنسرسیوم غیر انتفاعی از پیشروان صنعت و با هدف عرضه مدارک بین المللی در زمينه امنیت اطلاعات در هر سطح و گرایشی آغاز به کار نمو... - [ادامه توضیحات]

جمع ساعت : 30 - هزینه : 11,500,000 ریال
Certified Information Security Manager-CISM مدرکیست برای مدیران امنیت اطلاعات که توسط کمپانی معتبر ISACA ارائه می گردد. این مدرک و دوره بر روی دانش مدیریت ریسک به عنوان پایه و اساس امنیت اطلاعات تمرکز می نماید.همچنین به مباحث گسترده تری همچون حاکمیت امنیت اطلاعات و تجارب کاربردی نظیر توسعه و مدیریت برنامه امنیت اطلاعات سازمان و مدیریت رخدادها می پردازد.
از زمان آغاز ارائه این مدرک در سال 200... - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 30 - هزینه : 12,500,000 ریال

این دوره بهمنظور آماده سازی متخصصانی برای آنالیز امنیتی شبکه و نرم افزارها در کل زیر ساختITیک شرکت و یا سازمان دولتی یا خصوصی طراحی گردیده است.

هدف این دورهپرورش نیروی متخصصی است که با بهره گیری از متدها و تکنیک های تست نفوذ به یـک شبـکه جهت اجرای تشخیص موثـر و کاهش ریسک ، برقراری امنیت زیـرساخت شبـکه را فراهـم می سازد. این دوره بر فـازهای تحلیلی نفوذ تاکیـد دارد.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 0 ریال
این Pack شامل دوره های ذیل است:
+Security
CEH
CISSP

این پک مناسب افرادی است که قصد دارند در زمینه امنیت، دانش و مهارت لازم را به طور منسجم کسب نمایند.این پک از مبانی امنیت و مفاهیم بنیادی آغاز گردیده و سپس وارد مباحث فنی و به روز امنیت و نفوذ می گردد. در انتها، افراد با استراتژی های تاًمین امنیت آشنا شده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در یک سازمان با ارائه سیاست های خاص امنیتی آن می باشند . - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 100 - هزینه : 23,000,000 ریال
امنیت کامپیوتر و شبکه یا امنیت فضای تبادل اطلاعات مقوله های مهمی هستند. یک سیاست امنیتی بیان خاصی است از آنچه که مجاز است و آنچه که مجاز نیست.
راهکارهای امنیتی سیاست امنیتی را اجرا می کنند: هدف آنها این است که از ورود سیستم به حالتهای غیرمجاز جلوگیری کنند.
این که چقدر سیاستهای امنیتی نیازمندیها را می پوشانند و راهکارها سیاستها را پیاده سازی می کنند در قلمرو بحث تضمین امنیتی قرار می گیرد. متدولوژیهای مختلفی برای اندازه گیری تضمین یا اطمینان امنیتی وجود دارند. متدولوژی می تواند به عنوان بخشی از فرآیند مهندسی نرم افزار باشد، با این حال هیچ متدولوژی نمی تواند به طور مطلق امن بودن سیستم را تضمین کند، ولی متدولوژیهای مختلف درجه های مختلفی از امنیت را فراهم می کنند.
دوره SCUS به معنای امنیت و ملزومات ایمن سازی و راهکارهای آن می پردازد. - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 16 - هزینه : 0 ریال
امروزه بسیاری از مدیران ارشد سازمانها درگیر مشکلات امنیت اطلاعات و امنیت تبادل اطلاعات می باشند.گسترش سیستمهای الکترونیکی و بوجود آمدن بانکهای اطلاعاتی و بسترهای تبادل اطلاعات، اطلاعات و داده ها را به سرمایه های شرکت ها و سازمانها تبدیل نموده و حراست و امنیت آنرا به یک چالش تبدیل نموده است. هدف این دوره آشنایی مدیران و کارشناسان با مفاهیم زیرساخت کلید عمومی، رمز نگاری و امنیت انتقال داده جهت تصمیم گیری در سازمانها و بکارگیری این امکانات و مدیریت آن در سازمان خواهد بود.ارائه این مفاهیم ارائه این مفاهیم در راستای بالندگی و آموزش مدیران و کارشناسان ارشد ی که در سازمانها، موسسات و شرکتها مسئولیت تصمیم گیری و امنیت داده ها را بر عهده دارند و به امنیت نرم افزار ها و سامانه های خود می اندیشند. - [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 24 - هزینه : 0 ریال

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 0 ریال

این دوره به منظور آماده سازی مخاطبان در راستان مدیریت و پاسخگویی به رخداد های امنیتی طراحی گردیده است. در این دوره شرکت کنندگان با مفاهیم و تکنیک های مقابله با رخداد های امنیتی و همچنین با گام های مدیریت گروه های های پاسخگویی به این رخداد ها آشنا خواهند گردید.
- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 0 ریال

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 40 - هزینه : 0 ریال

امنیت کامپیوتر و شبکه یا امنیت فضای تبادل اطلاعات مقوله ای مهمی هستند. یک سیاست امنیتی بیان خاصی است از آنچه که مجاز است و آنچه که مجاز نیست.

راهکارهای امنیتی سیاست امنیتی را اجرا می­ کنند: هدف آنها این است که از ورود سیستم به حالتهای غیرمجاز جلوگیری کنند.

این که چقدر سیاستهای امنیتی نیازمندیها را می­ پوشانند و راهکارها سیاستها را پیاده­ سازی می­ کنند در قلمرو بحث تضمین امنیتی قرار می ­گیرد. متدولوژیهای مختلفی برای اندازه گیری تضمین یا اطمینان امنیتی وجود دارند. متدولوژی می­ تواند به عنوان بخشی از فرآیند مهندسی نرم افزار باشد، با این حال هیچ متدولوژی نمی ­تواند به طور مطلق امن بودن سیستم را تضمین کند، ولی متدولوژیهای مختلف درجه ­های مختلفی از امنیت را فراهم می­ کنند.

دورهSCUSبه معنای امنیت و ملزومات ایمن سازی و راهکارهای آن می پردازد.

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 4 - هزینه : 0 ریال

اطلاعات مربوط به این دوره به زودی تکمیل می گردد

- [ادامه توضیحات]
جمع ساعت : 70 - هزینه : 0 ریال
Previous Article شبکه های مایکروسافت
Next Article نرم افزار
Print
2717 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دات نت نیوک فارسی